Ana Sayfa

 

Tarot Danışmanlığı

    

 

 

  

  

Tarot bize içinde bulunduğumuz şimdiki anı anlatır. Biz Tarot’ya anı sorarız, o da bilinçdışımızın bir aynası olarak bize neyi deneyimleme zamanımızın gelmiş olduğunu söyler.

Tarot’nun rehberliğinde anın doğasını kavramakla yaşamımızın içinde bulunduğumuz anında ve durumda olagelmekte olanları anlamlandırabilir, bu anın bize sunduğu seçenekleri görebilir, buradan yola çıkarak yapacağımız seçimlerle de kartlara soru sormamıza neden olan konu ve duruma dair gidişatı kendi özgür irademiz ile şekillendirebiliriz.

Dolayısıyla bu Tarot Danışmanlığı ile size sunulan rehberlik "üç vakte kadar başınıza ne geleceğini" bilebilmeniz için değil, "sizin kendiniz için üç vakte kadar neler yapabileceğinizi" keşfedebilmeniz içindir.

Eğer yaşamınızda "yönünüzü ve tavrınızı belirleyemediğiniz" bir konu (iş hayatı, ilişki vb.) veya önünüzdeki belirli bir süreçte (1 ay, 3 ay, 6 ay vb.) "adımlarımı mevcut potansiyellerimin ve olasılıklarımın farkında olarak nasıl daha bilinçli atarım" diye bir arayışınız var ise bu Tarot Danışmanlığından yararlanabilirsiniz.

Danışmanlık almak istediğiniz takdirde talebinizi eposta ya da telefon ile bildirebilirsiniz.

Lütfen bu konuda Facebook ya da Instagram'dan mesaj göndermeyin.


 

 

tarotdergisi@gmail.com

0216-3608755

Başa Dön

© 2005-2022, BARIŞ İLHAN YAYINEVİ

Bu sitedeki tüm yazıların yayın hakkı Barış İlhan Yayınevi'ne aittir. İzinsiz hiçbir alıntı yapılamaz ve kopya edilemez.